Акрилове покриття

Акрилове покриття ще має іншу назву – «хард покриття». Це один з найсучасніших видів штучних покриттів для ігрових (спортивних) майданчиків. В Україні не виробляється. Розглянемо цей вид покриття на прикладі продукції фірми CASALI (Італія).

Матеріали системи покриття виконані на основі акрилових компонентів без використання стиролів і пластифікаторів. Екологічно чисті. Якість підтверджена сертифікатами ITF (Міжнародної федерацією тенісу ) і FIT (Італійської федерацією тенісу).

Чудові експлуатаційні характеристики, комфортна гра і привабливе оздоблення кортів робить їх найбільш технічно новітніми і бажаними тенісними кортами у світі. Зокрема акрилове покриття забезпечує стабільність при відскоку м’яча, в той же час застосування додаткових м’яких шарів дозволяє значно поглинути удар стопи до поверхні корта, не впливаючи на інші параметри гри та може використовуватися, як на закритих, так і відкритих кортах. Відкриті чемпіонати США та Австралії відбуваються, наприклад, саме на таких кортах.

Системи Casali ідеальні для тенісних кортів і також можуть бути використані для міні-футболу, волейболу, баскетболу, гандболу і т.п.

Переваги вагомі: довговічність 7-10 років до першого відновлення, можливість відновити пошкоджене покриття нанесенням 1-го або 2-х додаткових шарів, широка гамма кольорів.

Покриття «хард» (акрилове) наноситься на суху, рівну, без вибоїн і тріщин, якісну асфальтобетонну основу.

ТзОВ «Еліт Спорт Груп» виконує всі роботи, що пов’язані з даним видом покриття. Також надаємо послуги з обслуговування (ремонту) аналогічних об’єктів чужого виробництва.
Запрошуємо до співпраці!

×
×
×