Баскетбол

Для покриття закритих професійних баскетбольних майданчиків використовують дерево високої якості, в основному кленове, оскільки паркет з цього дерева є м’якішим та пом’якшує удар при падінні. Чемпіонати по баскетболу проводять лише у закритих приміщеннях.

Покриття відкритих баскетбольних майданчиків повинно бути стійким до погодних впливів. Часто у баскетбол грають на асфальтовому чи бетонному майданчику. Проте, окрім травм при падінні, такі покриття є дуже жорсткими, в результаті чого страждають суглоби, коліна та іноді навіть спина гравця. Ми рекомендуємо акрилове покриття, оскільки воно абсорбує удари та зменшує навантаження на гравців.

Також для відкритого баскетбольного майданчика підійде спортивне пластикове покриття. Перевагами цього типу покриття є тертя, стійкий відбій м’яча та мінімальні поранення при падінні. Окрім цього, можливим покриттям для баскетбольного майданчика є наливна гума. Цей тип підійде для любительської гри у баскетбол, наприклад на дворовому майданчику, оскільки відбиття м’яча від цієї поверхні повільніше. Також можливе облаштування поверхні акриловим покриттям.

ТзОВ «Еліт Спорт Груп» виконує всі роботи, що пов’язані з даним видом покриття. Також надаємо послуги з обслуговування (ремонту) аналогічних об’єктів чужого виробництва. Запрошуємо до співпраці!

×
×
×