Дитячі спортивні майданчики

Основна мета покриття дитячого майданчика- це забезпечення безпечної експлуатації ігрового обладнання, встановленого на ньому. В першу чергу це стосується амортизації при падінні дитини та м’якості падіння для запобігання ран.

Існує багато видів покриття для дитячих майданчиків. Оптимальними вважаються штучна трава, гумова плитка та гумове наливне покриття, оскільки окрім забезпечення амортизації, ці типи покриття добре пропускають воду, запобігаючи утворенню застійних калюж на забезпечуючи відносно швидке висихання поверхні. Таким чином майданчиком можна користуватись у будь-яку погоду та підтримувати його у чистому та охайному стані.

Також можливо облаштування покриття більш бюджетними варіантами- піском та дерев’яною тріскою.
Залежно від вікової категорії обладнання (на який вік розраховане) і, відповідної висоти можливого падіння, вибирається товщина самого покриття.

У випадку спортивного, гімнастичного або тренажерного майданчика покриття служить не лише безпечного використаня, але і для утримання об’єкта в чистоті та порядку. Для спортивних майданчиків підійдуть, окрім вище згаданих типів покриттів, також бетон, відсів, асфальт.

ТзОВ «Еліт Спорт Груп» виконує всі роботи, що пов’язані з влаштуванням дитячих та спортивних майданчиків. Також надаємо послуги з обслуговування (ремонту) аналогічних об’єктів чужого виробництва. Запрошуємо до співпраці!

×
×
×