Футбол

Одним з найпопулярніших видів спорту серед дітей та молоді залишається футбол. Наявність відповідного поля для тренувань не лише дає можливість розвивати свої здібності, але і забезпечує комфортну та безпечну гру.

Для футбольних полів, а також ігрових полів для міні-футболу найкращим покриттям є трава -натуральна, синтетична або комбінована.

Ігрове поле з натуральним газоном може бути професійним або напівпрофісійним. Професійне вимагає значних високих витрат та будівництво та обслуговування. Напівпрофесійне (любительське) є значно простішим та виконується шляхом покриття підготовленої ділянки рулонним газоном або прямим висівом трави.

Сучасним та найкращим замінником натурального газону є штучна (синтетична) трава. За допомогою сучасних технології спеціалізовані професійні виробники виготовляють синтетичну траву, призначену спеціально для гри у футбол. Сучасні футбольні стадіони світового рівня використовують саме таке покриття.

Новітнім рішенням облаштування футбольного поля є комбіноване покриття зі штучної та натуральної трави. Цей метод поєднує в собі переваги міцності та стійкості штучної трави, яка посилює натуральний газон, та відчуття натуральності гри природнього газону.

Альтернативними рішенням покриття ігрових майданчиків для футболу та міні-футболу є гумове наливне покриття. Перевагами такого вибору є довговічність наливної гуми та відсутність потреби в обслуговуванні такого майданчика. Окрім цього можливе облаштування спортивним пластиковим покриттям- «спорт пластом» та акриловим покриттям, яке особливо добре підходить для міні-футболу. На поверхнях з цими видами покриття можливо влаштувати комбіновані ігрові спортивні майданчики для гри у декілька видів спорту.

Для закритих приміщень наприклад, спортивних залів, підійде спортивний лінолеум.

Дворові ігрові майданчики можуть бути довільного розміру та мати спрощену структуру виконання. Основні види покриття верхнього шару для таких майданчиків:

  • пісок
  • відсів
  • цементно-піщана суміш
  • тенісит

ТзОВ «Еліт Спорт Груп» професійно виконує всі роботи, що пов’язані з даним видом спорту. Також надаємо послуги з обслуговування (ремонту) аналогічних об’єктів чужого виробництва

×
×
×