Модульне покриття

«Спорт пласт» – ще один вид сучасного покриття для занять спортом на основі полімерних матеріалів. Застосовується як на вулиці так і в закритих приміщеннях.

Пластикове покриття – виробляється з пластмаси первинної обробки, що дає покриттю високу зносостійкість, довговічність, безпеку і відсутність запаху. Покриття міцне і еластичне, стійке до механічних пошкоджень, температурних перепадів, атмосферних впливів. В зібраному вигляді схоже на великий безшовний килим. Розміри одного модуля 330х330х20мм. Базовий колір зелений, інші – під замовлення.

Спортивне модульне пластикове покриття легке та надійне в монтажі, укладається на любу рівну існуючу поверхню типу асфальту, бетону або інших, включаючи старі та зношені. У випадку ігрового майданчика на відкритому просторі можливий монтаж на спеціально підготовлену піщану основу. Застосування піщаної (спрощеної) основи площадки значно здешевлює вартість будівництва та подальшої експлуатації спортивного об’єкту. Нескладним є ремонт (підготовка) такого покриття перед початком нового сезону. Виробляється пластикове модульне покриття також і в Україні.

ТзОВ «Еліт Спорт Груп» виконує всі роботи, що пов’язані з даним видом покриття. Також надаємо послуги з обслуговування (ремонту) аналогічних об’єктів чужого виробництва. Запрошуємо до співпраці!

×
×
×