Поліуретанове покриття

Ми представимо поліуретанове покриття на прикладі виробів нашого партнера- компанії Unirubber.

Поліуретанове покриття – це покриття з суміші оригінальних резинових складових на основі каучука EPDM з додаванням пігментів, крейди, масел та інших хімічних складових. Після вулканізації отримана плитка дробиться на невеликі гранули необхідної величини. Завдяки використанню різних пігментів отримуються гранули необхідного кольору.

Існує три типи гумової крихти:

Гранули EPDM

Високоякісна кольорова резинова крихта зроблена з оригінальної резинової суміші на основі EPDM каучука , 100% пігментований в процесі виробництва, а потім дрібленням на однорідні частинки конкретного розміру. Використовується при будівництві дитячих та спортивних майданчиків.

Гранули EPDM мульча

Як і гранули EPDM, виготовляються з резинової суміші на основі EPDM каучуку та 100%-им пігментуванням в процесі виробництва, при цьому насипна густина вдвічі менша, ніж у звичайної крихти EPDM; мульча не підходить для будівництва спортивних покриттів, але підходять для звичайних дитячих ігрових майданчиків.

Гранули SBR (основа)

Резинова крихта, отримана методом вторинної переробки резино-технічних виробів, зберігає хорошу якість та схожа до EPDM, стійка до зносу та ультрафіолетового випромінювання та пружності. Використовується як основа при облаштуванні дитячих та спортивних майданчиків.

Методи нанесення поліуретанового покриття

Заливання (гумове наливне покриття)

Резинова крихта змішується з клеєм на наноситься на попередньо підготовану основу. Це дозволяє точно та акуратно нанести верхній шар навколо всіх об’єктів- качель, кріплень і т.д. Можна нанести різні узори та картинки різних кольорів. Такий метод нанесення особливо зручний на нерівній поверхні з хвилями чи горбами.

Напилення

Резинова крихта EPDM розміру 0.5-2.5 мм змішується з поліуретановим клеєм та наноситься спеціальним розпилювачем на основу з крихти SBR.

Гумова плитка

Поверхня вкладається з плиток, які поєднують в собі функції основи та верхнього шару. Такий метод вимагає ретельної підготовки основи, оскільки плитки мають бути розміщені рівно. Необхідно добре спланувати їх розміщення у місцях кріплення об’єктів.

Влаштування наливного гумового покриття вимагає твердої поверхні. Це може бути асфальт, бетон, бруківка, інші подібні поверхні. За рахунок високої адгезії відокремити гумове покриття вкрай складно.

Гумове наливне (напилене та заливне) суцільне покриття підходить для використання в якості штучного покриття практично для всіх ігрових видів спорту, а саме футболу, волейболу, баскетболу, тенісу та інших. Застосовується для суцільного покриття бігових доріжок, інших споруд для легкої атлетики та неігрових видів спорту. Також можливе використання для дитячих та спортивних майданчиків.

Основні матеріали імпортного виробництва. Самостійно виконати роботи з влаштування штучного гумового покриття Замовник не зможе, ця робота вимагає спеціального обладнання, технологій, досвіду та знань.

ТзОВ «Еліт Спорт Груп» виконує всі роботи, що пов’язані з даним видом покриття. Також надаємо послуги з обслуговування (ремонту) аналогічних об’єктів чужого виробництва. Запрошуємо до співпраці!

×
×
×