Про нас

«Еліт Спорт Груп» спеціалізується на будівництві та обслуговуванні об’єктів спортивної інфраструктури зі штучним покриттям різнх видів та надає весь спектр послуг з планування та будівництва об’єктів зі штучним покриттям.

ТОВ «Еліт Спорт Груп» співпрацює з провідними європейськими та світовими виробниками штучного покриття. До них відносяться такі виробники штучної (синтетичної) трави, як чеська компанія Juta, голландська Greenfields, бельгійська Domo Sport та китайські Taishan Sports та Bellinturf. Усі ці виробники рекомендовані міжнародною федерацією футболу FIFA.

Для виконання робіт з влаштування гумового поліуретанового покриття ми використовуємо клейові матеріали та зв’язуючі німецького виробника Melos, а гумову крихту SBR/EPDM – польського Unirubber.

ТОВ «Еліт Спорт Груп» також пропонує матеріали та обладнання українського виробництва, в тому числі для всіх ігрових видів спорту. Виконуємо роботи, пов’язані з проектування та будівництвом огорож різного призначення та складності для спортивних об’єктів , в т.ч. їх освітлення на базі сучасних технологій.

Всі роботи виконуються кваліфікованими працівниками, на спеціалізованому устаткуванні та машинах, згідно оригінальних технологій виробників матеріалів. Інженерний склад ТОВ «Еліт спорт груп» регулярно проходить навчання та тренінги на базі європейських підприємств-постачальників. На всі об’єкти ми надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування.

×
×
×