Теніс

Якісне покриття тенісного корту не лише забезпечує комфортну та безпечнішу гру, від нього залежить також швидкість та стиль гри. Покриття тенісних кортів поділяються згідно Міжнародної Федерації тенісу на десять типів в залежності від використаного матеріалу і на 5 типів в залежності від швидкості гри.

Класичним покриттям тенісних кортів вважається трава. Тенісний корт з натурfльною травою є дорогим в будівництві та утриманні, окрім того гра на такому покритті унеможливлюється при дощовій погоді. Сьогодні існує багато типів штучної трави, розробленої для тенісних кортів. Гра на трав’яному корті вважається найшвидшою, оскільки м’яч відбивається невисоко. Таким чином гравці повинні рухатися швидше для того, щоб відбити м’яч.

Для швидкої гри також використовують акрилове покриття (так зване “хард покриття”). Воно забезпечує стабільність при відскоку м’яча, в той же час застосування додаткових м’яких шарів дозволяє значно поглинути удар стопи до поверхні корта, не впливаючи на інші параметри гри та може використовуватися, як на закритих, так і відкритих кортах. Це покриття являється також найпопулярнішим для тенісних кортів. Відкриті чемпіонати США та Австралії відбуваються, наприклад, саме на таких кортах.

Для покриття ґрунтових кортів використовуються суміші з глини, піску, роздробленої цегли або каменя, зачасту, з додаванням гумової і пластмасової крихти, — дана суміш має назву тенісит. Звичний колір ґрунтових кортів — червоно-коричневий або темно-зелений. Ґрунтові корти вважаються найповільнішими, з високим відскоком м’яча. Відповідно, і темп гри на них найповільніший. Перевага такого типу покриття полягає в можливості експлуатації як у сильну спеку, так і при великій вологості, а також під час невеликого дощу, коли покриття корту не зовсім промокло. Недолік-у необхідності ретельного та постійного догляду. На ґрунтових кортах проводиться Відкритий чемпіонат Франції.

Простішим у експлуатації являється гумове наливне і пластикове модульне покриття, які практично не потребують догляду,
а також підходять як для відкритих, так і для закритих кортів.

Окрім того для кортів у закритих приміщеннях підходить спортивний лінолеум. А на відкритому просторі можлива гра та бетоні чи асфальті. Переваги бетонного та асфальтного покриття очевидні, як і недоліки: бюджетність з однієї, але травми при падіннях з іншої сторони.

ТзОВ «Еліт Спорт Груп» виконує всі роботи, що пов’язані з влаштуванням тенісного корту. Також надаємо послуги з обслуговування (ремонту) аналогічних об’єктів чужого виробництва. Запрошуємо до співпраці!

×
×
×