Встановлення

Жоден ігровий спортивний майданчик неможливо влаштувати без серйозної підготовки основи. Тому в складі кожного такого проекту обов’язковою є будівельна частина, яка вимагає вкладення серйозних фінансових ресурсів. В більшості випадків будівництво основи площадки під штучне або інше покриття коштує дорожче від самого покриття.

Чому так? Тому, що ігровий майданчик зі штучним чи іншим покриттям – це цілісний об’єкт з певними інженерними рішеннями і для того, щоб об’єкт служив довго (а об’єктивно термін служби розрахований до 10 років до капітального ремонту) якісне виконання будівельної частини з застосуванням відповідних матеріалів просто необхідне. Кожне покриття потребує певної конкретної підготовки під своє влаштування. «Пиріг» може бути різним під штучну траву, хард або спортивний лінолеум.

Залежно від особливостей конкретної ділянки необхідним є застосування (будівництво) системи дренажу. Особливо це актуально на ділянках з високими ґрунтовими водами або для ґрунтів з високою часткою глини. Наявність дренажу дозволяє використати практично любу ділянку для влаштування ігрового майданчика, незалежно від її складності.

Ми можемо виконати всі роботи «під ключ», включаючи будівельну частину. А можемо тільки влаштувати огорожу та/або постелити штучне покриття. Вибір завжди за Замовником. Але одне ще раз підкреслюємо – якщо ігровий спортивний майданчик повинен служити довго, звертатися потрібно виключно до фахівців, які мають досвід в реалізації аналогічних проектів.

ТзОВ «Еліт Спорт Груп» готовий виконати об’єкти будь-якої категорії складності та призначення. Надамо попередні консультації. Запрошуємо до співпраці!

×
×
×